28 березня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів нараду з керівниками спеціалізованих служб району, членами комісії ТЕБ та НС, членами районної комісії з питань евакуації та членами розрахунково-аналітичної групи.

Під час наради розглянуто питання щодо заслуховування керівників спеціалізованих служб цивільного захисту  району по усуненню недоліків, виявлених обласною комісією під час перевірки з питань ЦЗ та рекомендовано всім вищевказаним службам:

1.Своєчасно проводити оновлення, а при необхідності  розробку нової  необхідної документації з питань цивільного захисту.

2. Своєчасно подавати  заявки до сектору цивільного захисту, екології та природних ресурсів РДА щодо  направлення керівників та спеціалістів на проходження навчання з питань цивільного захисту в навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.

3. Бути готовим до проведення комплексної перевірки щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки.