29 березня 2019 року у залі засідань райдержадміністрації голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Самойленко Віктор Володимирович прозвітував про результати діяльності районної державної адміністрації за підсумками 2018 року.

Проведення публічного звіту головою райдержадміністрації відбулося відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року №987, наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади».

Публічний звіт голови райдержадміністрації відбувся за участі: керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, представників Громадської ради при райдержадміністрації, засобів масової інформації.

Під час свого виступу Віктор Володимирович проаналізувала роботу райдержадміністрації впродовж 2018 року  в стратегічних напрямках, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення та на конкретних справах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини, культури.

По завершенню звіту Віктор Самойленко висловив слова вдячності всім, хто підтримував районну державну адміністрацію у забезпеченні стабільного розвитку району та покращення життя населення.

Публічний звіт
голови Новоукраїнської райдержадміністрації за 2018 рік