04 квітня 2019 року  під головуванням голови  районної державної адміністрації  Самойленка Віктора Володимировича  та начальника Управління  Держпраці у  Кіровоградській області Подорожнього Сергія Михайловича в залі районної державної адміністрації відбувся семінар  на тему «Дотримання  законодавства  про працю, безпеку та гігієну праці під час проведення весняно - польових робіт»  для  керівників, бухгалтерів та фахівців  з охорони праці суб'єктів  господарювання агропромислового комплексу, сільських голів, голів ОТГ, спеціалістів відповідальних за охорону праці  в  сільських радах та ОТГ  і інших підприємств.

Про дотримання законодавства про працю, легалізацію та зайнятість населення, атестацію робочих місць проінформувала начальник відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Кіровоградській області Олена Хіміч.

Ірина Чирва-Репетир, начальник відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Кіровоградській області проінформувала присутніх про першочергові заходи по охороні праці під час проведення весняно – польових робіт з урахуванням нових нормативно – правових актів по охороні праці.

Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергій Олексієнко повідомив про гігієну праці у сільськогосподарському виробництві, а саме проведення медоглядів та застосування засобів індивідуального захисту.

При підведені підсумків наради голова райдержадміністрації Віктор Володимирович   звернув  увагу  присутніх на те, щоб у кожному господарстві  всі працівники були офіційно працевлаштовані та  вжити заходів по недопущенню нарахування  працівникам заробітної плати менше законодавчо визначеного мінімального розміру тому, що  за порушення законодавства посадові особи підприємства несуть адміністративну відповідальність.