09 квітня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі голови районної ради В.Савенка провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович проінформував присутніх про те, що 17 квітня 2019 року відбудеться сесія Новоукраїнської районної ради.

Також Віктор Володимирович проінформував присутніх, що в Кіровоградській області розпочалася комплексна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, яка триватиме до 15 квітня.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Тетяна Олефіренко проінформувала присутніх про проведену роту управління протягом 2018 року та завдання на 2019 рік.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.