11 квітня 2019 року службою у справах дітей райдержадміністрації за участю фахівців районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, представника Новоукраїнського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, відділу «Новоукраїнського бюро правової допомоги «Голованіського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги», відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та представників сільських рад організовано та проведено рейд на території Фурманівської, Новомиколаївської та Глодоської сільських рад.

Під час вказаного рейду було здійснено обстеження умов проживання дітей в сім′ях, які перебувають на обліках служби у справах дітей райдержадміністрації, вказаних сільських рад, Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді та інших обліках.

Також проведено виступи на загальношкільних батьківських зборах у навчальних закладах, а саме: філії Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Фурманівська загальноосвітня школа», Філії Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Новомиколаівська загальноосвітня школа» та Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з питань попередження бездоглядності, правопорушень та злочинності серед неповнолітніх, розвитку сімейних форм виховання, профілактики безвідповідального батьківства та про культуру поведінки батьків і дітей. Перевірено стан виховної роботи в навчальних закладах.

Начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації, спеціалістом відділу апробації та представником бюро правової допомоги надано роз’яснення щодо недопущення проявів дитячого бродяжництва, булінгу, вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, попередження насильства в сім’ї, недопущення повторного скоєння дітьми злочинів.

Присутнім батькам, які потребували індивідуальних консультацій надано відповідні роз’яснення та проведено профілактичні бесіди. Представником бюро правової допомоги було надано юридичні консультації та роз’яснення.

Також під час проведення рейду та перевірки умов проживання  спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації проведено індивідуальні бесіди з дітьми, які цього потребували, роз’яснено про недопущення неправомірної поведінки, їх батьків повідомлено про можливі наслідки безвідповідального батьківства та винесено письмові попередження.