Молодіжна рада

17 липня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів засідання районної робочої групи з питань підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України.

Нагадаємо, що позачергові вибори народних депутатів України призначено на 21 липня2019 року відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2019 року № 303 "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів".

Під час засідання розглянуто питання про забезпечення охорони громадського порядку на виборчих дільницях під час проведення виборів народних депутатів України, про недопущення порушення виборчого законодавства під час проведення виборів, щодо попередження надзвичайних ситуацій під час виборчої кампанії, про стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць та підготовки їх до роботи тощо.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.