Молодіжна рада

17 липня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан В.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Тарасенко Т.Б., начальник господарської групи відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Крайній В.В. ознайомились із ходом проведення поточних ремонтів та підготовки закладів загальної середньої освіти району до нового навчального року.

З цією метою здійснено виїзди у заклади освіти району. Поточні ремонти приміщень закладів освіти виконано на 70 %, виконано роботи підрядними організаціями по поточному ремонту спортивної зали Рівнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради №5 на суму 193.413 тис.грн., поточний ремонт покрівлі в Іванівському навчально-виховному об’єднанні на суму 67.385 тис.грн.