Молодіжна рада

17 липня 2019 року робочою групою  на чолі з першим заступником голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичаном В.П. та за участі начальника відділу освіти,молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Тарасенко Т.Б., начальника господарської групи відділу освіти,молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Крайнього В.В. та керівника підрядної організації ТОВ «Гідроелектроцентр» Осадчого О.О.  здійснено огляд об’єкту у с.Новомиколаївка щодо проведення будівництва "Технічного переоснащення системи теплопостачання із встановленням опалювального пункту модульного типу для філії Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради, Кіровоградської області «Новомиколаївська загальноосвітня школа» за адресою: Кіровоградська область, Новоукраїнського району, село Новомиколаївка вулиця Шкільна,1".

У ході перевірки встановлено, що готовність об'єкта станом на 17.07.2019 року становить 70%. Використано коштів по будівництву в сумі 1069.12920 тис.грн.