Молодіжна рада

18 липня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович здійснив робочу поїздку на територію Малотимошівської сільської ради.

У ході робочої поїздки Віктор Куртичан обговорив із сільським головою Аллою Поліщук стан справ на території сільської ради.

Під час робочої поїздки перший заступник голови районної державної адміністрації перевірив хід виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С121441 (Новоукраїнка – Братське) - Новоселівка.

Ремонт цієї автомобільної дороги здійснює філія Кіровоградський облавтодор. Станом на сьогодні виконано близько 600 м² ямкового асфальтного ремонту дороги.

Окрім того, Поліщук Алла Антонівна зазначила, що завдяки підтримці керівництва районної державної адміністрації та сільгосптоваровиробників району на даний час на території сільської ради проводяться роботи щодо грейдерування та підсипання щебеневою сумішшю ще 9 км дороги від с.Мала Тимошівка до станції Кропивницька. Також велика вдячність за підтримку та розуміння ТОВ «Єврощебінь», які вчора надали 300 тонн щебеневої суміші, а сьогодні мають завезти ще 350 тонн.