Молодіжна рада

24 липня 2019 року робочою групою за участі заступника голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Іваня О.В., начальника відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Тарасенко Т.Б., начальника господарської групи відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Крайнього В.В. та керівника підрядної організації ФОП Аветісяна А.А здійснено огляд проведення поточного ремонту підлоги та внутрішньої оздоби в Комишуватській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради.

Під час огляду встановлено, що готовність об'єкта становить 65 %. Кошторисна вартість поточного ремонту становить 191.075 тис.грн.