Молодіжна рада

24 липня 2019 року проведено виїзд робочою групою державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації на територію Глодоської та Новомиколаївської сільських рад.

Під час зустрічі з Глодоським сільським головою Петром Магдою та керівниками ТОВ ім. Фрунзе Сергієм Оношенком та ПАФ «Глодоси» Василем Машковським було вирішено встановити дезбар'єр для автотранспорта на виїзді з с. Глодоси на напрямку смт. Добровеличківка з метою недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Новоукраїнського району.

Керівникам свиногосподарств надані рекомендації до виконання щодо заходів профілактики,  здійснювати завезення та вивезення тварин з господарств району лише при погодженні Держпродспоживслужби в районі, а також продовжити роботу господарств в "режимі закритого типу".

Сільському голові рекомендовано посилити контроль за реалізацією живих тварин, свинини та м´ясних виробів на продовольчому ринку с. Глодоси.