Молодіжна рада

29 липня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів розширену робочу нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Основними питаннями, які розглядалися на нараді - питання щодо готовності району до навчального року та до осінньо-зимового періоду,  ремонту доріг, вжиття заходів щодо недопущення здійснення стихійної торгівлі, проведення необхідних профілактичних заходів з метою недопущення загибелі людей на воді та недопущення спалювання пожнивних решток під час та по завершенні жнивної кампанії.

Також опрацьовано доручення Офісу Президента України від 19.07.2019 року № 44-01/1799 щодо надання переліку вагомих інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані на відповідній території.

Віктор Петрович доручив керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити належне виконання вказаних завдань згідно з функціональними повноваженнями.