27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

30 липня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів нараду за участі заступника голови  Олександра Іваня, керівника апарату Миколи Марченка та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час наради розглянуто доручення Офісу Президента України від 19.07.2019 року № 44-01/1799 щодо надання переліку вагомих інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані на відповідній території.

Перший заступник голови районної державної адміністрації наголосив на тому, щоб питання про залучення інвестицій в економіку району перебувало на постійному контролі в керівників структурних підрозділів.  Вжити заходи щодо забезпечення виконання проектів, включених до Плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки.

Учасниками наради було запропоновано ряд інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані на території Новоукраїнського району.   Із запропонованих інвестиційних проектів було запропоновано залишити лише один проект. 

За підсумками наради перший заступник голови райдержадміністрації дав доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації надати до обласної державної адміністрації  запропонований інвестиційний проект.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю