Молодіжна рада

30 липня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів нараду за участі заступника голови  Олександра Іваня, керівника апарату Миколи Марченка та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час наради розглянуто доручення Офісу Президента України від 19.07.2019 року № 44-01/1799 щодо надання переліку вагомих інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані на відповідній території.

Перший заступник голови районної державної адміністрації наголосив на тому, щоб питання про залучення інвестицій в економіку району перебувало на постійному контролі в керівників структурних підрозділів.  Вжити заходи щодо забезпечення виконання проектів, включених до Плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки.

Учасниками наради було запропоновано ряд інвестиційних проектів, які можуть бути реалізовані на території Новоукраїнського району.   Із запропонованих інвестиційних проектів було запропоновано залишити лише один проект.

За підсумками наради перший заступник голови райдержадміністрації дав доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації надати до обласної державної адміністрації  запропонований інвестиційний проект.