Молодіжна рада

01 серпня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з питання фінансування заходів з територіальної оборони в районі.

Під час наради т.в.о. військового комісара Новоукраїнського райвійськкомату Олександр Блищик доповів про стан матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони, створення належних умов для їх формування і підготовки. Також розглядалось питання щодо виконання заходів районної програми “Територіальна оборона” на 2018-2019 роки.

З огляду на те, що в районі відбувається процес децентралізації влади Віктор Самойленко запропонував розглянути можливість розроблення та затвердження відповідних програм органами місцевого самоврядування району.