27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

06 серпня 2019 року перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Коваленко С.П. провів кущову нараду щодо матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони. На нараді були присутні керівники райдержадміністрацій, підрозділів військового управління та представники об'єднаних територіальних громад.

На початку наради Сергій Коваленко зауважив, що у 2019 році одним із пріоритетних завдань місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування є продовження роботи з надання допомоги підрозділам територіальної оборони, на території області, щодо забезпечення їх матеріально-технічними засобами, проведення ремонтних робіт тощо.

Також Сергій Петрович зазначив, що в області діє обласна програма “Територіальна оборона” і на районному рівні також прийняті відповідні програми. Основні заходи, на які передбачено фінансування з місцевих бюджетів - це забезпечення предметами бойового обмундирування, продовольче забезпечення та підвезення особового складу на навчальні збори.

Мета проведення даної наради - визначення можливостей та джерел фінансування заходів, які спрямовані на забезпечення належного функціонування підрозділів територіальної оборони області.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю