Молодіжна рада

06 серпня 2019 року перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Коваленко С.П. провів кущову нараду щодо матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони. На нараді були присутні керівники райдержадміністрацій, підрозділів військового управління та представники об'єднаних територіальних громад.

На початку наради Сергій Коваленко зауважив, що у 2019 році одним із пріоритетних завдань місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування є продовження роботи з надання допомоги підрозділам територіальної оборони, на території області, щодо забезпечення їх матеріально-технічними засобами, проведення ремонтних робіт тощо.

Також Сергій Петрович зазначив, що в області діє обласна програма “Територіальна оборона” і на районному рівні також прийняті відповідні програми. Основні заходи, на які передбачено фінансування з місцевих бюджетів - це забезпечення предметами бойового обмундирування, продовольче забезпечення та підвезення особового складу на навчальні збори.

Мета проведення даної наради - визначення можливостей та джерел фінансування заходів, які спрямовані на забезпечення належного функціонування підрозділів територіальної оборони області.