Молодіжна рада

13 серпня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко  за участі голови районної ради Валерія Савенка  та заступника голови райдержадміністрації Олександра Іваня провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На нараді голова райдержадміністрації звернув увагу окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на необхідність проведення заходів щодо підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року, проведення необхідних ремонтних робіт та інше.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Олена Матвієнко  проінформувала присутніх про стан підготовки закладів освіти  до опалювального періоду та  озвучила перелік робіт і обладнання, які ще необхідно профінансувати для належної підготовки закладів до нового навчального року.

У ході наради також було обговорено питання щодо готовності  закладів культури та охорони здоровʹя до опалювального сезону

За результатами наради голова райдержадміністрації Віктор Самойленко  дав доручення керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі тримати на особистому контролі стан проведення заходів щодо підготовки закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року, проведення необхідних ремонтних робіт та інше.