Молодіжна рада

13 серпня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Олександр Івань провів особистий прийом громадян,  на якому було прийнято мешканку міста Новоукраїнка з питання складного матеріального становища та відмови у призначенні заявниці управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації державної соціальної допомоги як одинокій матері.

Олександр Вікторович надав роз’яснення заявниці щодо шляхів вирішення даного проблемного питання та надав відповідні доручення  заступнику начальника управління соціального захисту населення Тамарі Мельник та директору районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталії Мороз.

За результатами розгляду даного звернення заявниці буде надано письмову відповідь.