27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

30 серпня 2019 року на базі ФГ “Омельяненко” відбувся День поля, організаторами якого стали компанії “Фертчем” та "КВС -Україна".

У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина Токарь, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств району та області.

На полі ФГ “Омельяненко” було продемонстровано посіви кукурудзи, яка вирощувалася з використанням добрив  іспанського виробництва групи компаній TERVALIS, офіційним дистриб'ютором і представником в Україні є ТОВ “Фертчем”.

За словами головного агронома господарства Миколи Болтяна у господарстві на 90% площ вирощуються сільськогосподарські культури з використанням добрив  названої компанії вже не один рік і мають добрі результати.

Спеціалістами компанії  "КВС -Україна" було представлено демонстраційні ділянки як нових гібридів кукурудзи так і вже знайомих аграріям та зроблено детальну характеристику кожного гібриду.

На завершення для учасників заходу було організовано тест-драйв на електромобілях Tesla, вікторину з розіграшем призів від компаній організаторів  та святковий концерт з виступом учасників Ліги Сміху – гурту  "Вінницькі перці" і співаків.

Голова фермерського господарства Сергій Омельяненко у своєму зверненні до всіх присутніх повідомив, що господарство співпрацює з даними компаніями вже не один рік і результатами співпраці задоволені.

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю