Молодіжна рада

30 серпня 2019 року на базі ФГ “Омельяненко” відбувся День поля, організаторами якого стали компанії “Фертчем” та "КВС -Україна".

У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Валентина Токарь, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств району та області.

На полі ФГ “Омельяненко” було продемонстровано посіви кукурудзи, яка вирощувалася з використанням добрив  іспанського виробництва групи компаній TERVALIS, офіційним дистриб'ютором і представником в Україні є ТОВ “Фертчем”.

За словами головного агронома господарства Миколи Болтяна у господарстві на 90% площ вирощуються сільськогосподарські культури з використанням добрив  названої компанії вже не один рік і мають добрі результати.

Спеціалістами компанії  "КВС -Україна" було представлено демонстраційні ділянки як нових гібридів кукурудзи так і вже знайомих аграріям та зроблено детальну характеристику кожного гібриду.

На завершення для учасників заходу було організовано тест-драйв на електромобілях Tesla, вікторину з розіграшем призів від компаній організаторів  та святковий концерт з виступом учасників Ліги Сміху – гурту  "Вінницькі перці" і співаків.

Голова фермерського господарства Сергій Омельяненко у своєму зверненні до всіх присутніх повідомив, що господарство співпрацює з даними компаніями вже не один рік і результатами співпраці задоволені.