Молодіжна рада

01 вересня 2019 року заклади загальної середньої освіти Новоукраїнського району за традицією наповнились веселим гамором, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів.

Цього дня представники учнівської молоді стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.

У перший день осені взяли участь в урочистій церемонії першого дзвоника, привітали учнів філії Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Новомиколаївська загальноосвітня школа» з початком нового навчального року і з Днем знань перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації В. Куртичан, начальник відділу освіти, молоді та спорту Т. Тарасенко, сільський голова Новомиколаївської сільської ради В. Августюк, голова ТОВ «Лан» О. Макодзеба.

Продовжилося свято відкриттям шкільного музею.

У кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!