Молодіжна рада

04 вересня 2019 року службою у справах дітей райдержадміністрації за участю фахівців районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді, представника Новоукраїнського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» та представників сільських рад організовано та проведено рейд на території Глодоської та Новомиколаївської сільських рад.

Під час вказаного рейду було здійснено обстеження умов проживання дітей в сім′ях, які перебувають на обліках служби у справах дітей райдержадміністрації, вказаних сільських рад, Новоукраїнського районного центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді та інших обліках.

Також під час проведення рейду та перевірки умов проживання  спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації проведено профілактичні бесіди з батьками щодо недопущення порушень прав дітей, надано роз’яснення про цивільно-правову, адміністративну чи кримінальну відповідальність у разі ухилення від належного виконання своїх батьківських обов’язків та недопущення невідвідування дітьми навчальних закладів.