Молодіжна рада

09 вересня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час наради розглядалися питання щодо готовності бюджетних установ і закладів району  до  осінньо-зимового періоду.

Також Віктор Петрович акцентував увагу присутніх на виконанні ремонтних робіт автодоріг загального користування місцевого значення та опрацювання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 21.08.2019 року № 974-р «Про розробку проекту програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2020 рік та прогнозу до 2024 року».

За результатами наради Куртичан Віктор Петрович поставив відповідні завдання  керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо належного виконання відповідних завдань.