Молодіжна рада

09 вересня 2019 року голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко, голова районної ради Валерій Савенко та перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан здійснили робочу поїздку на автодорогу загального користування місцевого значення О 121403 Новоукраїнка – Глодоси.

Ремонтні роботи розпочато на частині автодороги, яка знаходиться  у межах території  Новомиколаївської сільської ради у напрямі с. Звірівка.

У ході робочої поїздки керівниками було оглянуто стан та якість проведення ремонтних робіт на зазначеному відрізку автодороги.

Підрядчиком виконано роботи з улаштування вирівнювального шару дороги для подальшого укладення асфальто-бетону.

Ремонтні роботи продовжуються.