Молодіжна рада

10 вересня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко  за участі голови районної ради Валерія Савенка, першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Куртичана, заступника голови райдержадміністрації Олександра Іваня та керівника апарату райдержадміністрації Миколи Марченка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради голова районної державної адміністрації Самойленко Віктор проінформував присутніх про стан будівництва доріг на території району та озвучив проблеми, які виникають під час проведення даних робіт.

Завідувач сектору економіки, відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністрації Наталія Мартинцова проінформувала присутніх про підготовку матеріалів до проекту Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2020 рік, прогнозу до 2024 року та відповідних матеріалів до проекту Програми економічного і соціального розвитку Новоукраїнського району на 2020 рік.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.