Молодіжна рада

10 вересня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації  Олександр Івань  провів засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2019 році.

Відповідно  до обсягів субвенції з державного бюджету на зазначені цілі  Новоукраїнському району виділено кошти в сумі 1455481 грн., що дасть можливість виплатити компенсацію на придбання  4 житлових приміщень для вказаної категорії громадян.

Комісією визначено осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку і яким може бути виплачена компенсація на придбання житла.

Після затвердження рішення комісії головою райдержадміністрації, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації відповідно до Порядку та вимог надання у 2019 році субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877, буде проведена відповідна організаційна робота з кандидатами на отримання компенсації.