27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

10 вересня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації  Олександр Івань  провів засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2019 році.

Відповідно  до обсягів субвенції з державного бюджету на зазначені цілі  Новоукраїнському району виділено кошти в сумі 1455481 грн., що дасть можливість виплатити компенсацію на придбання  4 житлових приміщень для вказаної категорії громадян. 

Комісією визначено осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку і яким може бути виплачена компенсація на придбання житла.

Після затвердження рішення комісії головою райдержадміністрації, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації відповідно до Порядку та вимог надання у 2019 році субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877, буде проведена відповідна організаційна робота з кандидатами на отримання компенсації.

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю