Молодіжна рада

24 вересня 2019 року на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 121403 Новоукраїнка – Глодоси відбулася виїзна робоча нарада.

У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко, голова районної ради Валерій Савенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан, директор ДП «Кіровоградський облавтодор» Андрій Руднік, директор ДП «Агенство місцевих автодоріг у Кіровоградській області» Анатолій Зорькін, заступник директора департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Володимир Дмитренко, представник проектної організації, Глодоський сільський голова Петро Магда, керівник ТОВ «Лан» Олег Макодзеба, керівник ТОВ ім.Фрунзе Сергій Оношенко, керівник ТОВ "Зерновик" Володимир Ігнатенко.

Основна тема виїзної наради – продовження поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 121403 Новоукраїнка – Глодоси.

За результатами наради вирішено вжити термінові заходи для продовження призупинених робіт на зазначеній дорозі та внести необхідні корегування до проектної документації. Також керівникам сільськогосподарських підприємств району, що знаходяться на даній території, рекомендовано надати посильну допомогу для продовження ремонтних робіт.