27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

25 вересня 2019 року у м.Кропивницький офіційно відкрито Міжнародну агропромислову виставку з польовою демонстрацією техніки "AgroЕxpo-2019", яка є наймасштабнішою в Україні і входить у десяток найбільших виставок у Європі. Експозиції розміщені у спеціальному павільйоні та на відкритих майданчиках загальною площею 125 тисяч квадратних метрів.

В урочистому відкритті цьогорічної "AgroЕxpo", яка відбувається в області вже всьоме, взяли участь тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Світлана Лобанова, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков та генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов.

Цього року на виставці демонструється широкий спектр зразків сільськогосподарської техніки вітчизняних і закордонних виробників, є експозиція племінних тварин та птиці. На спеціальних полігонах відбуваються демонстраційні покази техніки в роботі. Окрім цього, представлено експозицію легкових автомобілів відомих світових брендів і буде проведено тест-драйв позашляховиків та кросоверів.

У день відкриття Міжнародної агропромислової виставки «АGROEXPO-2019» розпочав роботу Покровський ярмарок.

Від Новоукраїнського району участь в урочистому відкритті виставки взяли голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко, голова районної ради Валерій Савенко, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан, заступник голови райдержадміністрації Олександр Івань, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівники сільськогосподарських підприємств району.

Новоукраїнський район щороку представляє потенціал рідного краю на якнайвищому рівні. Цей рік не став для виключенням. Наші місцеві товаровиробники доклали усіх зусиль щоб якнайкраще розкрити здобутки та показати багатий потенціал району.

2019 року для презентації продукції сільськогосподарських виробників, підприємств харчової та переробної промисловості нашого району було виділено площу 120 м².

У день відкриття ярмарку головою районної державної адміністрації Самойленком Віктором Володимировичем було презентовано продукцію виробників сільськогосподарської, харчової, переробної, промислової продукції району та вироби народних умільців.

Комісія Кіровоградської облдержадміністрації на чолі з тимчасово виконуючою обов’язки голови облдержадміністрації Світланою Лобановою високо оцінено експозицію представлену районом. Місцеві товаровиробники частували гостей смаколиками, а гарний настрій дарували усім аматори Новоукраїнщини.

У цей день презентовано продукцію сільськогосподарських підприємств, харчової, переробної  промисловості та народних умільців. Це овочі ТОВ «Зерновик», фрукти ТОВ «АПК ім. О.В.Гіталова», ПП Відергольда С.О. та ФО Косенка Л.С., крупи, борошно ТОВ «Рассвет», олія СТОВ «Зоря», мед СТОВ  «Росія», крупи та пластівці філії ПАТ «Державна продовольчо – зернова корпорація України» «Новоукракїнський КХП», кондитерські вироби ТОВ «Абсолют Д», хлібобулочні вироби СТОВ «Степ-Агро» та ПП Талько С.В., сік виготовлений з яблук ТОВ «Новоукраїнське», щебенева продукція ТОВ «Єврощебінь». Окрасою презентації став коровай, виготовлений СТОВ «Степ-Агро».

Частували гостей індиками від ПрАТ «Рівнянське», гусками з яблуками від СТОВ «Росія», смачною рибою від ПП Дейкуна В.М., домашньою ковбасою та м’ясними  стравами із свинини від ПАФ «Ганнівська» та ТОВ «Союз», смаколиками виготовленими із пластівців філії ПАТ «Державна продовольчо –зернова корпорація України» «Новоукракїнський КХП».

Крім того була надана допомога в організаційних питаннях  ТОВ «Лан», ТОВ «АПК –Сервіс», ФГ «Землероб» та ПП Донець Л.М.

У павільйоні тваринництва від району було представлено кролі, павліни, індики, цесарки, голуби, вівці СТОВ «Росія».

На Міжнародній агропромисловій виставці «АGROEXPO-2019» відбулася презентація туристичних можливостей Новоукраїнського району за участю начальника відділу культури і туризму районної державної адміністрації, Заслуженого працівника культури України Анатолія Бондаря, директора краєзнавчого музею Новоукраїнського району Миколи Гаращенка, директора Новоукраїнського районного центрального палацу культури "Ювілейний" Наталії Білокінь.

Експозиції Новоукраїнського району прикрасили роботи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва: вишивка хрестиком Світлани Донець та Любові Барбулат, яка презентувала вироби дитячого асортименту.

Неабиякої самобутності під час презентації Новоукраїнщини надало театралізоване дійство народного аматорського вокального ансамблю "Горицвіт" Новоукраїнського комунального будинку культури №1 (керівник Ольга Бойко, акомпаніатор Віктор Захаров), який розважив своїм виступом усіх відвідувачів.

Творча делегація Новоукраїнського району за участь у Міжнародній  агропромисловій виставці «АGROEXPO-2019» була відзначена Грамотою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю