Молодіжна рада

26 вересня  заступник голови райдержадміністрації  Олександр Івань  провів засідання комісії з питань щодо забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2019 році.

Під час засідання розглянуто питання про призначення грошової   компенсації на придбання житла за рахунок  субвенції з державного бюджету на зазначені цілі 4  особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку.

Три кандидати на отримання компенсації були присутні на засіданні комісії  і отримали позитивне рішення про її призначення.

Однак один із претендентів на засідання комісії не з’явився і відповідно до норм чинного законодавства  України розгляд питання про призначення йому грошової компенсації для придбання житла перенесено на наступне засідання комісії.

Рішення комісії  подане на затвердження голові райдержадміністрації.