Молодіжна рада

26 вересня 2019 року відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації Віктора Самойленка з народним депутатом України Ігорем Мурдієм. Також участь у зустрічі взяли голова районної ради Валерій Савенко, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Куртичан та заступник голови райдержадміністрації Олександр Івань.

Головним питанням зустрічі стало вивчення народним депутатом стану соціально-економічного становища Новоукраїнського району, а також ознайомлення із нагальними проблемами для сприяння їх подальшому вирішенню.

Крім того обговорено ряд інших питань, серед яких: питання впровадження на території району реформи децентралізації влади, створення об’єднаних територіальних громад, обговорено перспективний план ремонту доріг на території Новоукраїнського району на 2020 рік та акцентовано увагу на необхідності вчасного завершення ремонтних робіт дороги О 121403 Новоукраїнка – Глодоси, які ведуться протягом 2018-2019 років. Піднято питання реалізації інвестиційних проектів на території району, які можуть виконуватися за державні кошти. Одним з найголовніших таких проектів є будівництво Іванівської лікарської амбулаторії. Загальна вартість будівельних робіт та оснащення амбулаторії складе понад 8 мільйонів гривень. Це кошти з державного бюджету та співфінансування з місцевих бюджетів. На території закладу також буде службове житло та гараж для медичного транспорту.

Зустріч пройшла плідно, в атмосфері повного взаєморозуміння.