Молодіжна рада

СЕМІНАР «ПРОФЕСІЙНЕ САМОВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНОЇ МОЛОДІ

ЯК СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ПРОЦЕС»

З 25 по 31 жовтня 2019 року в рамках культурно - освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини відбудеться семінар «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес».

Метою семінару є розгляд питань професійного самовизначення і соціального розвитку молоді в умовах соціально-комунікативних трансформацій суспільства; обмін досвідом між спеціалістами соціальної та психолого-педагогічної сфер.

До участі у поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, департаментів (управлінь) освіти і науки, культури, у справах сім’ї та молоді, соціальних служб для дітей, сімї та молоді, учні, студенти, викладачі, керівники навчальних закладів.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.