Молодіжна рада

У наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та  матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все таки є.

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоукраїнської районної ради в особі головного лікаря Фортинської Валентини Володимирівни висловлює найщирішу вдячність голові Новоукраїнської районної державної адміністрації Самойленку Віктору Володимировичу, голові Новоукраїнської районної ради Савенку Валерію Анатолійовичу, Новоукраїнському міському голові Корінному Олександру Олександровичу та колишньому народному депутату України VIII скликання Березкіну Станіславу Семеновичу за розуміння та матеріальну підтримку.

Завдяки їх допомозі проведено ремонт приміщення Новоукраїнської дитячої консультації. Створено дитячий куточок. Запущено вкрай необхідний електрокардіограф для обстеження діток. Придбано комп’ютерну техніку.

У 2019 році в колектив закладу прибули два молодих спеціаліста: сімейний лікар та лікар – педіатр, які також забезпечені комп’ютерною технікою та іншим медичним приладдям.

Тепер для населення району з’явилось більше можливостей у виборі лікаря для підписання декларацій по наданню первинної медичної допомоги.

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість, надію на краще життя.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців міста і району.

Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і  чуйні серця, за те, що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей.

З повагою

Головний лікар Фортинська В.В. та колектив КНП «ЦПМСД» Новоукраїнської районної ради.

Котенко Світлана Олегівна

Народилась 30.09.1994 р. в с. Рівне, Новоукраїнського району Кіровоградської області.

У 2017 році закінчила Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України», здобула кваліфікацію: освітньо – кваліфікаційний рівень – спеціаліст, за спеціальністю «Лікувальна справа» - професійна кваліфікація – лікар.

В період з 2017 р. по 2019 р. – проходила інтернатуру на базі КНП «ЦПМСД» Новоукраїнської районної ради Новоукраїнської  ЛА ЗПСМ.

Має звання лікаря - спеціаліста  за спеціальністю «Загальна практика сімейна медицина».

З 01 серпня 2019 року  зарахована на посаду  лікаря  загальної практики сімейної медицини Новоукраїнської ЛА ЗПСМ  КНП «ЦПМСД» Новоукраїнської районної ради.

Тикул Сергій Сергійович

Народився 11.07.1994 року в м. Новоукраїнка Кіровоградської області.

У 2017 році закінчив Державний заклад «Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров’я України», здобув кваліфікацію: освітньо – кваліфікаційний рівень – спеціаліст, за спеціальністю «Педіатрія» - професійна кваліфікація – лікар.

В період з 2017 р. по 2019 р. – проходив інтернатуру на базі КНП «ЦПМСД» Новоукраїнської районної ради Новоукраїнської  ЛА ЗПСМ.

Має звання лікаря - спеціаліста  за спеціальністю «Педіатрія».

З 01 серпня 2019 року  зарахований на посаду  лікаря  педіатра  Новоукраїнської ЛА ЗПСМ  КНП «ЦПМСД» Новоукраїнської районної ради

Придбаний електрокардіограф «ЮКАРД - 100» вартістю  45 200,00 грн. з набором дитячих присосок та прищепок.  Виробник ООО «Компанія Ютас», м. Київ. – за кошти районного бюджету. Фірма постачальник ПП «Оксимед».

Зроблено ремонт приміщення Новоукраїнської дитячої консультації.