27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

02 жовтня 2019 року в центральному палаці культури «Ювілейний» відбулося районне свято до Дня працівників освіти.

На святі були присутні педагоги закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Новоукраїнського району та м. Новоукраїнка, ветерани педагогічної праці – всі ті, хто з любов’ю засіває плідні врожаї у країні знань.

Із теплими словами привітання та щирими побажаннями до працівників освіти району звернулися заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Івань, заступник голови районної ради Олег Талашкевич, міський голова Олександр Корінний, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської райдержадміністрації Олена Матвієнко, начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Тетяна Стратонова,  голова профспілки працівників освіти Ольга Таровик. Багато хороших, теплих, добрих слів було адресовано освітянам району.

 За традицією, у цей святковий день, за вагомий внесок у розвиток освіти району та з нагоди Дня працівників освіти вручено заслужені нагороди кращим працівникам .

Нагороди також одержали переможці огляду – конкурсу «Кращий за професією», організований райкомом профспілки спільно з відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

Бурхливими оплесками вітали на святі найдорожчих гостей – ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом.

Після офіційної частини привітань та нагороджень освітян чекав святковий концерт, який подарував колектив «Єлисавет-ретро» Кіровоградської обласної філармонії.

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю