Молодіжна рада

03 жовтня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко провів нараду з питання організації призову громадян України на строкову військову службу в жовтні-грудні 2019 року. На нараді були присутні заступник голови районної державної адміністрації - голова районної призовної комісії О.Івань, військовий комісар Новоукраїнського районного військового комісаріату О.Блищик, члени районної призовної комісії та   медичної комісії, відповідальні за ведення військового обліку сільських рад.

На початку голова райдержадміністрації Віктор Самойленко зазначив, що з 01 жовтня 2019 року розпочався осінній призов громадян України на строкову військову службу, який буде проходити протягом жовтня-грудня поточного року. Головним питанням під час проведення чергового призову, як і раніше, є якісний відбір призового ресурсу та недопущення зриву виконання планового завдання щодо відправки призовників до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Призову на строкову військову службу підлягають громадяни України чоловічої статі, віком від 20-27 років, з 18 до 20 за бажанням призовника. Призвані військовослужбовці строкової служби для виконання бойових завдань у зоні проведення операції Об’єднаних сил командування не залучаються.

Голова райдержадміністрації наголосив на посиленні відповідальності кожного хто залучається до  виконання відповідних заходів щодо належної організації осінньої призовної компанії.

Завдяки ефективній співпраці керівництва районної державної адміністрації, військового комісаріату, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування можливо досягнути високих результатів виконання поставлених завдань з призову на строкову військову службу.

Військовий комісар Новоукраїнського районного військкомату Олександр Блищик проінформував про стан організації призову громадян району на строкову службу до Збройних Сил України та до інших військових формувань восени 2019 року. Також він повідомив, що відповідні планові завдання і показники Уряду і Генерального штабу доведені і в районі вже проведено ряд підготовчих заходів.