Молодіжна рада

18 жовтня 2019 року керівник апарату районної державної адміністрації Микола Марченко провів методичну нараду з міським та сільським головами.

На початку наради Микола Миколайович наголосив присутнім на забезпеченні належного виконання розпорядження голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 26 квітня 2019 року №136-р "Про підготовку відзначення в районі у 2019 році Дня пам'яті та примирення, 75-ї річниці вигнання нацистів з України".

Також під час наради розглянуто питання про передбачення у місцевих бюджетах коштів на розроблення (оновлення) містобудівної документації та про організацію підвезення дітей та педагогічних працівників, які проживають у сільській місцевості, до загальноосвітніх навчальних закладів та додому.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.