Молодіжна рада

Звернення учасників Міжнародної конференції «Добродійний солідаризм – соціально-економічна парадигма ХХІ сторіччя» до Народу України і всіх владних структур

Рада голів державних адміністрацій інформує, що 20-22 вересня 2019 року в Іспанії, м. Торрев’єха, відбулася Міжнародна конференція «Добродійний солідаризм – соціально-економічна парадигма ХХІ сторіччя». Програмою Конференції було передбачено окрему тему: «Економіка України – шлях до демократизацій: солідарні підходи». Результатом плідної роботи є Звернення учасників Міжнародної конференції «Добродійний солідаризм – соціально-економічна парадигма ХХІ сторіччя» до Народу України, Президента України В.О. Зеленського, Депутатів Верховної Ради України та Членів Кабінету Міністрів України.

У разі вашої зацікавленості в економічному розвитку адміністративної території за принципами народної економіки, пропонується залучатися до обговорення і напрацювання спільних пропозицій, а також питань, що потребують вирішення, за гіперпосиланням:

З питань співпраці або за додатковою інформацією звертатися електронними лисами до контактної особи – Панцир Сергій Іванович, віце-президент МАС, координатор українського проектного офісу, Email: ps@glavrada.org .

Запрошуємо залучитися до дискусії, фахова точка зору з середини дуже важлива для досягнення кращого результату.