Молодіжна рада

21 жовтня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів робочу нараду з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час робочої наради опрацьовано питання підготовки матеріалів до формування Програми соціально-економічного розвитку району на 2020 рік, прогнозних показників до 2024 року, у тому числі інвестиційних проектів  та соціальних заходів, які планується реалізувати у наступні роки.

Особливу увагу було приділено ремонтам автодоріг, мостів, підготовці бюджетних закладів до опалювального сезону, завершенню збирання пізніх зернових культур аграріями району. Також акцентовано увагу присутніх на вжитті заходів щодо підвищення рівня заробітної плати штатних працівників району, монетизації субсидій та належного забезпечення пільгових категорій населення відповідними коштами.

За результатами наради Куртичан Віктор Петрович поставив відповідні завдання  керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо належного виконання відповідних завдань.