27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

22 жовтня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко  за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Куртичана, керівника апарату райдержадміністрації Миколи Марченка та Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович звернув увагу присутніх на необхідність дотримання належного температурного режиму на підприємствах, установах та організаціях району, особливо в закладах соціальної сфери та забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду.

Під час наради керівник апарату районної державної адміністрації Микола Марченко проінформував присутніх про забезпечення інформування щодо діяльності органів виконавчої влади.

Микола Миколайович детально проаналізував стан виконання розпоряджень голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 15 квітня 2016 року № 133-р "Про забезпечення сталого функціонування офіційного веб-сайту районної державної адміністрації" та від 18 квітня 2016 року № 135-р "Про забезпечення належного рівня оперативного інформування про основні суспільно-політичні та соціально-економічні події у районі".

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю