Молодіжна рада

22 жовтня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко  за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Куртичана, керівника апарату райдержадміністрації Миколи Марченка та Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

На початку наради Віктор Володимирович звернув увагу присутніх на необхідність дотримання належного температурного режиму на підприємствах, установах та організаціях району, особливо в закладах соціальної сфери та забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду.

Під час наради керівник апарату районної державної адміністрації Микола Марченко проінформував присутніх про забезпечення інформування щодо діяльності органів виконавчої влади.

Микола Миколайович детально проаналізував стан виконання розпоряджень голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 15 квітня 2016 року № 133-р "Про забезпечення сталого функціонування офіційного веб-сайту районної державної адміністрації" та від 18 квітня 2016 року № 135-р "Про забезпечення належного рівня оперативного інформування про основні суспільно-політичні та соціально-економічні події у районі".

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.