Молодіжна рада

Відповідно до  розпорядження голови Новоукраїнської районної державної адміністрації від 13 травня 2019 року № 151-р "Про підготовку господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року" та протоколів нарад голови районної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, комісією в складі: завідуючого сектором цивільного захисту, екології та природних ресурсів райдержадміністрації, головного спеціаліста сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, т.в.о. начальника Новоукраїнського ВР УДСНС України в Кіровоградській області, заступника директора Лелеківської ДЕД 22 жовтня 2019 року проведено перевірку стану готовності сил та засобів Лелеківської ДЕД до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року на території Новоукраїнського району.

У ході перевірки встановлено, що Лелеківською ДЕД заготовлено 60 т солі та 300 тон відсіву. Для боротьби із сніговими заметами та ожеледицею буде задіяна техніка в кількості 6 одиниць ( Т-150к з відвалом, МТЗ – 82 з відвалом, автогрейдер, погрузчик Т-156, ЗіЛ–130+КДМ та автомобіль КрАЗ). Техніка знаходиться в справному стані. Запас палива для прогортання снігу в Лелеківській  ДЕД  на момент перевірки складає 200 л.  бензину та 400 л. дизпалива. Кількість працюючих Лелеківської ДЕД,  які будуть задіяні в прогортанні снігу складає 10 чол.