27100, м. Новоукраїнка, вул. Соборна, 59   e-mail: inbox1@nu.kr-admin.gov.ua
Про адміністраціюПро район Економіка Сільське господарство Соціальна сфера Контакти

Адміністративні послуги

Нормативно-правові акти

Звернення громадян

ЦНАП

Регуляторна політика

Державні закупівлі

Фінанси

Консультації з громадськістю

Доступ до публічної інформації

Запобігання проявам корупції

Громадська рада

Молодіжна рада

Реагування на критику

Архітектура та ЖКГ

Інформація для виборців

Архів

Відкриті дані

Територіальні органи

Органи місцевого самоврядування

Військовозобов'язаним

Європейський вибір

Запрошуємо до обговорення

 
 
Головна

23 жовтня у дитячому відділенні Новоукраїнської центральної районної лікарні відбулася приємна подія. Цього дня урочисто відкрито відремонтовану за кошти керівника ТОВ «Рассвєт» Миколи Макодзеби одну з палат дитячого відділення. Про це було сказано і на табличці, розміщеній на дверях палати: «Ремонт в палаті № 5 здійснено підприємцем Макодзебою М.Г. в жовтні 2019 року».

Як зазначив присутній на відкритті голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко - це вже не вперше наші сільсгосптоваровиробники долучаються до вирішення проблем медичної галузі району. Зокрема, він вкотре нагадав, що спільними зусиллями було придбано медичне обладнання та устаткування. Допомагали представники аграрного бізнесу і в ремонтних роботах, які проводилися в лікарні. – «Ми будемо продовжувати й надалі опікуватись проблемами медицини» - сказав Віктор Володимирович. 

У свою чергу директор КНП «Новоукраїнська центральна районна лікарня» Новоукраїнської районної ради Михайло Шелевер щиро подякував від усього колективу районному керівництву та підприємцям за відчутну підтримку, яку ті надають лікарні.

Слова вдячності меценату сказала і завідуюча дитячим відділенням Тетяна Волк, яка акцентувала свою увагу на тому, що створена гарна атмосфера, сучасний дизайн палати позитивно впливатимуть на маленьких пацієнтів та пришвидшить їх одужання. 

Після перерізання символічної червоної стрічки відремонтованої палати відбулося її освячення. А отець Олександр побажав усім пацієнтам Божого благословення та швидкого одужання. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Маєте проблеми зору?
Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно 
"Ctrl" і "+"

 

Толерантне ставлення до людей з інвалідністю