Молодіжна рада

З метою недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Кіровоградської області та оперативного реагування на випадки загибелі свиней і якісного відбору патологічного матеріалу для дослідження на АЧС, головним управлінням Держпродспоживслужби в Кіровоградській області 24 жовтня 2019 року проведено кущовий семінар-навчання на тему: "Про запобігання розповсюдження африканської чуми свиней" на базі Кропивницького району.

Участь у даному семінарі на чолі з першим заступником голови Новоукраїнської державної адміністрації, головою державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоукраїнській районній державній адміністрації   взяли і члени районної комісії.