Молодіжна рада

На території Новоукраїнського району проводяться роботи щодо забезпечення шкіл району швидкісним доступом до Інтернету

З метою підвищення та забезпечення рівного доступу до якісної освіти, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 року № 319 та розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 березня 2019 року № 456-р «Про затвердження порядку  розподілу у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загально середньої освіти «Нова українська школа» рішенням Кіровоградської обласної ради від 23 квітня 2019 року № 652-р «Про внесення змін до рішення обласної ради від 11.12.2018 року № 598 «Про обласний бюджет на 2019 рік» для закладів загальної середньої освіти району виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі 574 245 тис. грн. для придбання послуг із доступу до швидкісного Інтернету.

Відповідно до виділених коштів та порядку їх використання відділом освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації  проведено необхідну роботу у результаті якої підписано договір із ТОВ «Аватор Ком».

Станом на 20 жовтня 2019 року роботи  розпочато у трьох закладах освіти, а саме: Глодоській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, філіях Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Новомиколаївській загальноосвітній школі» та «Фурманівській загальноосвітній школі». Це дасть можливість забезпечити опорні заклади швидкісним доступом до Інтернету не менше 100 Мбіт/с та  їх філії з наповнюваністю учнів менше 100 - 30 Мбіт/с та створення Wi-Fi-зон.