Молодіжна рада

28 жовтня 2019 року у м.Новоукраїнка відбулися заходи  з нагоди 75-ї річниці визволення України від нацистських  загарбників. Вшанувати пам'ять героїв-визволителів прийшли керівники району та міста, трудові колективи установ, організацій району та представники громадськості.

По завершенню мітингу присутні поклали живі квіти до Обеліску Слави, встановленого на честь земляків, які захищали  рідну землю,  здобували перемогу над нацизмом, до пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні  та  до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Також хвилиною мовчання вшановано пам’ять співвітчизників, які у роки Другої світової війни віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.