Молодіжна рада

29 жовтня 2019 року голова Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Самойленко  за участі голови районної ради Валерія Савенка, першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Куртичана, заступника голови райдержадміністрації Олександра Іваня, керівника апарату райдержадміністрації Миколи Марченка та заступника Новоукраїнського міського голови Олександра Руденка провів апаратну нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Під час наради завідувач сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Олександр Краснов проінформував присутніх про виконання плану заходів по підготовці господарського комплексу району до роботи  в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.