Молодіжна рада

30 жовтня 2019 року голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Куртичана та заступника голови районної державної адміністрації Олександра Іваня  провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та окремими працівниками КНП "Новоукраїнська центральна районна лікарня" Новоукраїнської районної ради.

Під час наради розглянуто питання про проблемні питання щодо використання бюджетних коштів комунальним некомерційним підприємством "Новоукраїнська центральна районна лікарня" Новоукраїнської районної ради.

Віктор Володимирович наголосив на тому, що він, як керівник району є головним розпорядником бюджетних коштів і зобов’язаний контролювати та вживати необхідні заходи щодо економного і раціонального використання бюджетних коштів. На даний час виникла проблема щодо нераціонального використання бюджетних коштів комунальним некомерційним підприємством "Новоукраїнська центральна районна лікарня" Новоукраїнської районної ради.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Куртичан Віктор Петрович повідомив присутнім про те, що керівництвом райдержадміністрації та відповідними структурним підрозділами детально вивчено та проаналізовано цінову ситуацію по району на окремі види товарів, які закуповує комунальне некомерційне підприємство "Новоукраїнська центральна районна лікарня" Новоукраїнської районної ради.

За результатами наради прийнято ряд відповідних рішень та надано відповідні доручення.