Молодіжна рада

31 жовтня 2019 року перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.

Під час засідання розглянуто питання про стан виплати заробітної плати на підприємствах району та про здійснені заходи щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення у жовтні 2019 року.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення.