Молодіжна рада

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята – вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем, надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери відбулися 01 листопада у приміщенні районної державної адміністрації. Зі словами привітань до працівників соціальної сфери району звернулися перший заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Віктор Куртичан та голова Новоукраїнської районної ради Валерій Савенко.

Керівники висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю та тепло сердець, яке вони дарують людям.

Кращих працівників, які працюють в сфері соціальних послуг району, відзначено обласними та районними нагородами.

Свої музичні вітання з нагоди свята присутнім подарували аматори народного мистецтва центрального палацу культури "Ювілейний".