Молодіжна рада

05 листопада 2019 року голова районної державної адміністрації Віктор Самойленко за участі голови районної ради Валерія Савенка, першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Куртичана та заступника голови районної державної адміністрації Олександра Іваня провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниками закладів охорони здоров’я району.

Під час наради розглянуто питання про уточнення районного бюджету на 2019 рік, проблемні питання щодо формування проекту районного бюджету на 2020 рік та функціонування окремих закладів соціальної сфери району.

Голова райдержадміністрації Самойленко Віктор Володимирович звернув увагу присутніх на те, що на даний час виникають окремі проблемні питання щодо утримання закладів соціальної сфери району у 2020 році.

Постановою Центральної виборчої комісії від 11 жовтня 2019 року № 1920 призначено на 22 грудня 2019 року вибори до Глодоської сільської об’єднаної територіальної громади, відповідно з 01 січня 2019 року фінансування Глодоської ОТГ буде здійснюватись згідно з чинним законодавством, а тому значно зменшаться надходження до районного бюджету - на 22%.

Проблемним питанням залишається утримання бюджетних установ та комунальних підприємств.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Юрчик Галина Іванівна довела до відома присутнім фінансові розрахунки на утримання закладів соціальної сфери району до кінця 2019 року та на 2020 рік. Крім того, Галина Іванівна проаналізувала фінансові проблеми, які виникають під час утримання закладів соціальної сфери  району та внесла окремі пропозиції щодо їх вирішення.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав окремі доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі.