Молодіжна рада

20 грудня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Куртичан провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоукраїнській райдержадміністрації, на якому розглянуто повідомлення Новоукраїнського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області про загибель хворої на сказ корови у приватному господарстві села Новопавлівка Новоукраїнського району, що підтверджено лабораторними дослідженнями Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

За підсумками засідання комісією вирішено оголосити с. Новопавлівку  неблагополучним по сказу населеним пунктом та визначити загрозливі зони Новоукраїнського району - села Червоний розділ, Помічна, Мала Помічна, Висоцьке, Піддубне, Мала Тимошівка, Варварівка, а також накласти необхідні карантинні обмеження строком на 60 діб.