Молодіжна рада

Кабінет Міністрів дозволив пільговикам переходити на готівкову форму виплат у будь-який час

Таке рішення прийнято сьогодні на засіданні Уряду України. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики. ( https://www.msp.gov.ua)

Відповідно до прийнятого рішення, із 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян матимуть право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану (готівкову грошову) форму виплат на житлово-комунальні послуги. Таким чином Міністерство соціальної політики скасовує обмеження, яке не дозволяло отримувачам виплат податися за "монетизацію" після 15 жовтня (на опалювальний період) та 15 травня (на неопалювальний період).

"Раніше громадяни могли отримувати монетизовані виплати лише в тому випадку, якщо подали відповідну заяву до старту опалювального сезону, тобто до 15 жовтня, – зазначає Міністр соціальної політики Юлія Соколовська. – Відтепер вони можуть зробити це в будь-який момент".

Реалізація прийнятої Кабінетом Міністрів постанови матиме вплив на інтереси громадян, які отримують житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу.