Шановні ветерани, учасники війни, дорогі земляки!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

08 травня – це день пам’яті про тих, хто не повернувся живими з війни 1939 – 1945 років, день пам’яті за кожним, хто боровся із ворогом.

09 травня – це день вшанування живих: тих, хто пройшов палаючі стежки Другої світової війни, тих, хто в умовах радянського тоталітаризму, маючи в серці національну ідею, зумів довести, що українці – сильна нація, яка вистоїть перед будь-якими випробуваннями, тих, хто і нині боронить нашу свободу та незалежність.

Сьогодні ми вклоняємося усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу. Низький уклін Вам за це!

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя і щастя, квітучих весен під мирним небом на довгі літа, успіхів і творчої наснаги у справі відродження нашої великої мирної та свободолюбної держави, в ім’я народу.

Вічна слава всім тим, хто поліг у боротьбі за незалежність, та низький уклін всім тим, хто, пройшовши через пекло війни, здобув Перемогу!

Голова районної державної адміністрації

В.САМОЙЛЕНКО

Маєте проблеми зору?Для збільшення розміру шрифта натисніть на клавіатурі одночасно