Молодіжна рада

Трудова книжка не лише на папері

Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дозволяє громадянам переглядати відомості про трудову діяльність з 1998 року по теперішній час за даними звітних відомостей роботодавця та додавати документи за період до 1998 року, у вигляді копій, виготовлених шляхом сканування з обов’язковим накладанням кваліфікованого електронного підпису.

Наразі вимоги до формату подання копій документів розробляються Пенсійним фондом України.

Облік трудової діяльності запроваджується з метою забезпечення накопичення, зберігання та використання інформації про набуті працівником стаж роботи, освіту, кваліфікацію для підтвердження наявного трудового стажу під час укладання трудового договору, призначення пенсій та для інших цілей, передбачених законодавством.

Для того, щоб скористатись послугою, слід зареєструватись на вебпорталі Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Начальник управління інформаційних систем

та електронних реєстрів головного управління

Пенсійного фонду України в Кіровоградській області

О. ПАРХОМЕНКО